fbpx

Najwyżej oceniona klinika stomatologiczna w Krakowie: Dentamax

Jesteśmy serwisem, który prowadzi ranking firm usługowych z branży Health & Beauty. Rekomendujemy tylko firmy, które posiadają najlepszej jakości sprzęt i materiały. Do wyliczenia punktacji bierzemy też pod uwagę wskaźnik opinii, stosunek ceny do jakości oraz własny audyt. 

Zwycięzcą tej kategorii w Krakowie jest klinika Dentamax – nowoczesna firma specjalizująca się zarówno w ortodoncji, implantologii jak i medycynie estetycznej.

Nagroda za doskonałe rezultaty usługi wybielania zębów – zarówno metodą nakłądkową jak i laserową. Tak dobre wyniki są prawdopodobnie możliwe tylko przy wsparciu zaawansowanych technologii diagnostycznych w tym modelowania 3D uzębienia. Dużo punktów dla Dentamax także za indywidualnie dopasowanie metody leczenia.

Zamieszczamy wypowiedź samej klikniki na temat mniej popularnej metody laserowego wybielania zębów:

“Stomatologia estetyczna w naszym gabinecie wkroczyła w bardzo zaawansowany poziom dzięki wyposażeniu w zaawansowany technologicznie laser do usuwania uporczywych przebarwień na zębach. Setki pacjentów potwierdzają skuteczność tej nowatorskiej metody laserowego wybielania zębów.

Dzięki zastosowaniu promieni lasera do wybielania zębów możemy przywrócić śnieżnobiały uśmiech każdej osobie borykającej się z nieznośnymi przebarwieniami i plamami na zębach. Zabieg z jego wykorzystaniem trwa około 45 minut co jest bardzo ważne w szybkim i profesjonalnym wykonaniu go.

Budowa głowicy lasera zapewnia indywidualne podejście do każdego zęba poddawanego zabiegowi laserowego wybielania zębów. Należy tutaj zaznaczyć, że zabieg ten jest w pełni bezpieczny i generalnie brak jest jakichkolwiek przeciwwskazań do jego wykonania.

  • W pierwszej kolejności wymaga się od pacjenta umówienia się na bezpłatną wizytę konsultacyjną z lekarzem stomatologii estetycznej z naszego gabinetu oraz omówienie na niej przewidywanych efektów i dostosowanie ich indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dobro, komfort i zadowolenie pacjenta z przeprowadzonego zabiegu jest dla nas najważniejsze.
  • Następnie przechodzimy do właściwej wizyty i poddania się zabiegowi laserowego wybielania zębów. Lekarz estetyk nakłada na nasze zęby preparat, który wchodzi w reakcję z przebarwieniami pod wpływem promieni lasera o odpowiedniej częstotliwości powodując zanik uporczywych przebarwień. Główną zaletą tego zabiegu jest indywidualne podejście do każdego zęba z osobna.
  • Efekty wybielania zębów widoczne są tuż po zabiegu.
  • Na końcu wizyty lekarz estetyk przedstawia każdemu pacjentowi plan tzw. „białej diety”, którą powinno się przestrzegać aby nie zniszczyć efektu wybielania. Najważniejszą zasadą jest brak spożywania po zabiegu pokarmów mających główny wpływ na odbarwianie się zębów tj.: barszcz czerwony, czerwone wino, barwiące soki z zawartością substancji konserwujących itd.”

Klinika Stomatologiczna Dentamax Kraków
Klinika Stomatologiczna Dentamax Kraków

Rozmowa będzie trwała 5-10 minut. Wszystkim zadajemy te same 3 pytania: o dochód, typ umowy zatrudnienia i łączną kwotę chwilówek.

Opowiesz nam jakie masz potrzeby, a my przedstawimy Ci jakie ewentualnie mamy możliwości pomocy. 

Będziesz rozmawiał z Martą Dworak lub Magdaleną Kozioł.

Każdy z nas jest licencjonowanym pośrednikiem finansowym, który pomógł już co najmniej 100 osobom.

“Ratownictwo Kredytowe” to nasza codzienna praca – jesteśmy życzliwi i dyskretni. 

Konsultacja jest 100% bezpłatna.

Oddzwonimy!