fbpx

Najwyżej oceniony gabinet medycyny estetycznej w Krakowie: Neonia (dzielnica Ruczaj)

Jesteśmy serwisem, który prowadzi ranking firm usługowych z branży Health & Beauty. Rekomendujemy tylko firmy, które posiadają najlepszej jakości sprzęt i materiały. Do wyliczenia punktacji bierzemy też pod uwagę wskaźnik opinii, stosunek ceny do jakości oraz własny audyt. 

Zwycięzcą tej kategorii w Krakowie jest klinika Neonia, znajdujący się w dzielnicy Ruczaj. Salon ten świadczy usługi wyłącznie z wykorzystaniem technologii najwyższej jakości i cieszy się bardzo dobrą reputacją wśród aktualnych klientek.

Szczególnie warte polecenia są zabiegi iniekcyjne i z użyciem lasera.

Neonia o sobie swoimi słowami:

“Klinika Neonia to nowoczesna placówka zlokalizowana w Krakowie w dzielnicy Ruczaj. Nasi specjaliści dokonują starannego wyboru uznanych na całym świecie zabiegów medycyny estetycznej, które wykonywane są w komfortowej i przyjaznej atmosferze.

Zabiegi laseroterapii wykonywane są wyłącznie z wykorzystaniem innowacyjnej aparatury, których działanie koncentruje się na maksymalizacji efektu z jednoczesnym minimalizowaniem bolesności towarzyszącej zabiegowi czy działań niepożądanych.

W naszej klinice oferujemy skuteczne zabiegi odmładzające, które umożliwiają zredukowanie wszelkich oznak starzenia się skóry. Pomagamy zredukować masę ciała, oferując zabiegi odchudzające. Wśród oferowanych przez nas zabiegów warto wymienić usuwanie przebarwień, zamykanie naczynek, wygładzanie zmarszczek, powiększanie ust, lifting twarzy, usuwanie blizn i rozstępów oraz endermologię. Oferujemy także profesjonalne zabiegi kosmetologiczne, takie jak medyczne peelingi chemiczne, mezoterapia igłowa czy oczyszczanie twarzy. Jesteśmy jedynym gabinetem medycyny estetycznej oferującym depilację laserową w Krakowie unikalnym laserem Soprano ice platinum.”

Klinika Medycyny Estetycznej
Neonia Kraków
Klinika Medycyny Estetycznej
Neonia Kraków

Rozmowa będzie trwała 5-10 minut. Wszystkim zadajemy te same 3 pytania: o dochód, typ umowy zatrudnienia i łączną kwotę chwilówek.

Opowiesz nam jakie masz potrzeby, a my przedstawimy Ci jakie ewentualnie mamy możliwości pomocy. 

Będziesz rozmawiał z Martą Dworak lub Magdaleną Kozioł.

Każdy z nas jest licencjonowanym pośrednikiem finansowym, który pomógł już co najmniej 100 osobom.

“Ratownictwo Kredytowe” to nasza codzienna praca – jesteśmy życzliwi i dyskretni. 

Konsultacja jest 100% bezpłatna.

Oddzwonimy!