fbpx

Najwyżej oceniona klinika okulistyczna w Krakowie: Optegra

Jesteśmy serwisem, który prowadzi ranking firm usługowych z branży Health & Beauty. Rekomendujemy tylko firmy, które posiadają najlepszej jakości sprzęt i materiały. Do wyliczenia punktacji bierzemy też pod uwagę wskaźnik opinii, stosunek ceny do jakości oraz własny audyt. 

Zwycięzcą tej kategorii w Krakowie jest klinika Optegra – pierwsza, najbardziej doświadczona i największa firma na tym rynku.

Nagroda za autorską metodę leczenia Lentivu®, dostępną tylko w klinikach Optegra.

Przy tej metodzie, w porównaniu do innych dostępnych na rynku, nie korzysta się z lasera excimerowego, lecz najnowszego lasera femtosekundowego VisuMax® firmy Zeiss. Korekcja laserowa metodą Lentivu® trwa zaledwie 24 sekundy na każde oko. Największą zaletą tej metody jest niezwykle mała inwazyjność zabiegu – Pacjent już następnego dnia po zabiegu może wrócić do swoich codziennych obowiązków. Pierwszy raz w histori dostępna jest tak zaawansowana technologia okulistyczna.

Optegra o sobie swoimi słowami:

“Optegra Polska należy do międzynarodowej sieci klinik chirurgii okulistycznej. W ofercie Optegry można znaleźć nie tylko diagnostykę i terapię zachowawczą, ale również najnowocześniejsze zabiegi okulistyczne z zakresu chirurgii jednego dnia. To doskonały wybór dla osób, którym zależy na krótkim okresie rekonwalescencji.

Nasze działania wyróżnia połączenie profesjonalizmu z doskonałym sprzętem. Jako medycy możemy doradzić pacjentowi wybór najlepszej opcji, ale też wysłuchamy jego oczekiwań i wesprzemy w decyzji. Bardzo zależy nam na tym, by każdy pacjent wychodził z Kliniki Optegra zadowolony. Z tego względu stale podnosimy nasze umiejętności i zaznajamiamy się z najnowszymi sposobami leczenia, dzięki czemu już dziś możemy zaoferować Państwu techniki stosowane w najlepszych ośrodkach w Europie i na całym świecie.”

Klinika Okulistyczna Optegra
Klinika Okulistyczna Optegra

Rozmowa będzie trwała 5-10 minut. Wszystkim zadajemy te same 3 pytania: o dochód, typ umowy zatrudnienia i łączną kwotę chwilówek.

Opowiesz nam jakie masz potrzeby, a my przedstawimy Ci jakie ewentualnie mamy możliwości pomocy. 

Będziesz rozmawiał z Martą Dworak lub Magdaleną Kozioł.

Każdy z nas jest licencjonowanym pośrednikiem finansowym, który pomógł już co najmniej 100 osobom.

“Ratownictwo Kredytowe” to nasza codzienna praca – jesteśmy życzliwi i dyskretni. 

Konsultacja jest 100% bezpłatna.

Oddzwonimy!