fbpx

Otrzymaj voucher dający zniżkę -30% na zabiegi depilacji laserowej (Kraków)

Jesteśmy serwisem, który prowadzi ranking firm usługowych z branży Health & Beauty. Rekomendujemy tylko firmy, które posiadają najlepszej jakości sprzęt i materiały. Do wyliczenia punktacji bierzemy też pod uwagę wskaźnik opinii, stosunek ceny do jakości oraz własny audyt. 

Zwycięzcą tej kategorii w Krakowie jest istniejący od 2019 roku Beauty-Park Solvay znajdujący się w C.H Solvay przy ul. Zakopiańskiej. 

Salon ten posiada laser diodowy Linscan, który usuwa włos wraz z cebulkami. W roku 2015 Laser LinScan otrzymał nagrodę Prix de Beaute przyznawaną przez magazyn Cosmopolitan jako najefektywniejszy laser do epilacji laserowej

Nagroda jest także za ponadprzeciętną jakość obsługi w salonie. Właściciele nie oszczędzają na sprzęcie i materiałach, co znajduje odzwierciedlenie w średniej ocen 4.92 na 5.00 w serwisie rezerwacyjnym “Moment”, brawa za szacunek do klienta!

Beauty-Park Solvay o sobie swoimi słowami:

“Jesteśmy nowoczesny salonem kosmetologicznym, w którym pod profesjonalną opieką zrelaksujesz ciało i umysł. W naszej pracy łączymy specjalistyczną wiedzę z zaawansowaną technologią hi-tech i najwyższej jakości kosmetykami.

W ofercie Beauty Park Solvay znajdziesz kompleksowe zabiegi kosmetologiczne wykorzystujące najnowocześniejsze technologie – Endermolift LPG, BTL Exilis Ultra, BTL X-Wave, czy też BTL LinScan. Wykonujemy zarówno zabiegi oczyszczające i pielęgnujące cerę twarzy, jak i modelujące sylwetkę, do których używamy wyłącznie profesjonalnych produktów certyfikowanych marek takich jak Bioline Jatò, Be Ceuticals, czy też Medi+derma by Sesderma. Zajmujemy się profesjonalną pielęgnacją dłoni i stóp – manicure, pedicure i przedłużanie paznokci, które wykonujemy przy pomocy produktów znanej na świecie marki OPI! Zapraszamy również na stylizację brwi i rzęs – pielęgnację, modelowanie i regulację brwi, przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs z produktami Noble Lashes i Magnitica Lashes.

Przed każdym zabiegiem wykonujemy bezpłatną konsultację kosmetologiczną z diagnostyką ciała i twarzy. Analiza twarzy wykonywana przy pomocy innowacyjnego urządzenia Smart Mirror, pozwala jeszcze dokładniej dopasować zabiegi do indywidualnych potrzeb naszych Klientek. Podczas konsultacji opracowujemy indywidualny Beauty program uwzględniający najskuteczniejsze zabiegi w oparciu o wszystkie dostępne w naszym salonie technologie.”

Gdy poinformowaliśmy salon o naszym wyróżnieniu, właściciele byli na tyle uprzejmi, że zaoferowali 50 voucherów dla użytkowników Miss Panda! Voucher upoważania do zniżki 30% od aktualnego cennika, nawet przy zakupie wielu zabiegów.

Aby zamówić bezpłatny voucher zniżkowy poniżej podaj email na jaki chcesz go otrzymać. Następnie należy zadzwonić do salonu aby umówić dogodny termin wizyty. To wszystko, przy wizycie w salonie można podać kod aby otrzymać zabieg za odpowiednio mniejszą stawkę.

Zespól Beauty-Park Solvay
Zespól Beauty-Park Solvay

Rozmowa będzie trwała 5-10 minut. Wszystkim zadajemy te same 3 pytania: o dochód, typ umowy zatrudnienia i łączną kwotę chwilówek.

Opowiesz nam jakie masz potrzeby, a my przedstawimy Ci jakie ewentualnie mamy możliwości pomocy. 

Będziesz rozmawiał z Martą Dworak lub Magdaleną Kozioł.

Każdy z nas jest licencjonowanym pośrednikiem finansowym, który pomógł już co najmniej 100 osobom.

“Ratownictwo Kredytowe” to nasza codzienna praca – jesteśmy życzliwi i dyskretni. 

Konsultacja jest 100% bezpłatna.

Oddzwonimy!