fbpx

Przygotowujemy dla Ciebie listę najlepszych firm usługowych z branży Health & Beauty

Jeżeli interesujesz się usługą depilacji laserowej, polecamy salon kosmetologii estetycznej Beauty Park Solvay znajdujący się w centrum handlowym Solvay przy ul. Zakopiańskiej w Krakowie.

Salon ten posiada laser diodowy Linscan, który otrzymał nagrodę Prix de Beaute przyznawaną przez magazyn Cosmopolitan jako najefektywniejszy laser do epilacji laserowej. Koniec z podrażnieniami!

Salon cieszy się średnią ocen 4.92 na 5.00 w serwisie rezerwacyjnym “Moment”. Zabieg poprzedzony jest bezpłatną konsultacją.

Więcej o firmie:

“Jesteśmy nowoczesny salonem kosmetologicznym, w którym pod profesjonalną opieką zrelaksujesz ciało i umysł. W naszej pracy łączymy specjalistyczną wiedzę z zaawansowaną technologią hi-tech i najwyższej jakości kosmetykami.

W ofercie Beauty Park Solvay znajdziesz kompleksowe zabiegi kosmetologiczne wykorzystujące najnowocześniejsze technologie – Endermolift LPG, BTL Exilis Ultra, BTL X-Wave, czy też BTL LinScan. Wykonujemy zarówno zabiegi oczyszczające i pielęgnujące cerę twarzy, jak i modelujące sylwetkę, do których używamy wyłącznie profesjonalnych produktów certyfikowanych marek takich jak Bioline Jatò, Be Ceuticals, czy też Medi+derma by Sesderma. Zajmujemy się profesjonalną pielęgnacją dłoni i stóp – manicure, pedicure i przedłużanie paznokci, które wykonujemy przy pomocy produktów znanej na świecie marki OPI! Zapraszamy również na stylizację brwi i rzęs – pielęgnację, modelowanie i regulację brwi, przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs z produktami Noble Lashes i Magnitica Lashes.

Przed każdym zabiegiem wykonujemy bezpłatną konsultację kosmetologiczną z diagnostyką ciała i twarzy. Analiza twarzy wykonywana przy pomocy innowacyjnego urządzenia Smart Mirror, pozwala jeszcze dokładniej dopasować zabiegi do indywidualnych potrzeb naszych Klientek. Podczas konsultacji opracowujemy indywidualny Beauty program uwzględniający najskuteczniejsze zabiegi w oparciu o wszystkie dostępne w naszym salonie technologie.”

https://www.beauty-park.pl/

Grudzień 2020: Pobierz swój voucher zniżkowy i ciesz się gładką skórą!

Udało nam się zdobyć  zniżkę -50% na zabiegi depilacji laserowej od aktualnego cennika, nawet przy zakupie wielu zabiegów. Wystarczy podać hasło GMAIL przy rezerwacji. To wszystko, nie musisz podawać swojego maila ani nic pobierać! Zniżka działa do 15 stycznia 2021.

Zespól Beauty-Park Solvay
Zespól Beauty-Park Solvay
Oddzwonimy!