fbpx

Otrzymaj voucher dający zniżkę -50% na zabiegi depilacji laserowej (Kraków)

Jesteśmy serwisem, który prowadzi ranking firm usługowych z branży Health & Beauty. Rekomendujemy tylko firmy, które posiadają najlepszej jakości sprzęt i materiały. Do wyliczenia punktacji bierzemy też pod uwagę wskaźnik opinii, stosunek ceny do jakości oraz własny audyt. 

Zwycięzcą tej kategorii w Krakowie jest istniejący od 2019 roku Beauty-Park Solvay znajdujący się w C.H Solvay przy ul. Zakopiańskiej. 

Salon ten posiada laser diodowy Linscan, który usuwa włos wraz z cebulkami. W roku 2015 Laser LinScan otrzymał nagrodę Prix de Beaute przyznawaną przez magazyn Cosmopolitan jako najefektywniejszy laser do epilacji laserowej

Nagroda jest także za ponadprzeciętną jakość obsługi w salonie. Właściciele nie oszczędzają na sprzęcie i materiałach, co znajduje odzwierciedlenie w średniej ocen 4.92 na 5.00 w serwisie rezerwacyjnym “Moment”, brawa za szacunek do klienta!

Beauty-Park Solvay o sobie swoimi słowami:

“Jesteśmy nowoczesny salonem kosmetologicznym, w którym pod profesjonalną opieką zrelaksujesz ciało i umysł. W naszej pracy łączymy specjalistyczną wiedzę z zaawansowaną technologią hi-tech i najwyższej jakości kosmetykami.

W ofercie Beauty Park Solvay znajdziesz kompleksowe zabiegi kosmetologiczne wykorzystujące najnowocześniejsze technologie – Endermolift LPG, BTL Exilis Ultra, BTL X-Wave, czy też BTL LinScan. Wykonujemy zarówno zabiegi oczyszczające i pielęgnujące cerę twarzy, jak i modelujące sylwetkę, do których używamy wyłącznie profesjonalnych produktów certyfikowanych marek takich jak Bioline Jatò, Be Ceuticals, czy też Medi+derma by Sesderma. Zajmujemy się profesjonalną pielęgnacją dłoni i stóp – manicure, pedicure i przedłużanie paznokci, które wykonujemy przy pomocy produktów znanej na świecie marki OPI! Zapraszamy również na stylizację brwi i rzęs – pielęgnację, modelowanie i regulację brwi, przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs z produktami Noble Lashes i Magnitica Lashes.

Przed każdym zabiegiem wykonujemy bezpłatną konsultację kosmetologiczną z diagnostyką ciała i twarzy. Analiza twarzy wykonywana przy pomocy innowacyjnego urządzenia Smart Mirror, pozwala jeszcze dokładniej dopasować zabiegi do indywidualnych potrzeb naszych Klientek. Podczas konsultacji opracowujemy indywidualny Beauty program uwzględniający najskuteczniejsze zabiegi w oparciu o wszystkie dostępne w naszym salonie technologie.”

Gdy poinformowaliśmy salon o naszym wyróżnieniu, właściciele byli na tyle uprzejmi, że zaoferowali 50 voucherów dla użytkowników Miss Panda! Voucher upoważania do zniżki 50% od aktualnego cennika, nawet przy zakupie wielu zabiegów.

Aby zamówić bezpłatny voucher zniżkowy wystarczy podać email na jaki chcesz go otrzymać. 

Zespól Beauty-Park Solvay
Zespól Beauty-Park Solvay

Rozmowa będzie trwała 5-10 minut. Wszystkim zadajemy te same 3 pytania: o dochód, typ umowy zatrudnienia i łączną kwotę chwilówek.

Opowiesz nam jakie masz potrzeby, a my przedstawimy Ci jakie ewentualnie mamy możliwości pomocy. 

Będziesz rozmawiał z Martą Dworak lub Magdaleną Kozioł.

Każdy z nas jest licencjonowanym pośrednikiem finansowym, który pomógł już co najmniej 100 osobom.

“Ratownictwo Kredytowe” to nasza codzienna praca – jesteśmy życzliwi i dyskretni. 

Konsultacja jest 100% bezpłatna.

Oddzwonimy!